Teknowan Telekomünikasyon : 0312 396 45 98 - 0542 737 6596

MiKROTiK CCR1016-12S-1S+ 12 Adet SFP - 1 Adet SFP+ 10Gbit

MiKROTiK CCR1016-12S-1S+ 12 Adet SFP - 1 Adet SFP+ 10Gbit

3.354,00 TL (KDV DAHİL)

MiKROTiK CCR1016-12S-1S+ 12 Adet SFP - 1 Adet SFP+ 10Gbit

MiKROTiK CCR1016-12S-1S+ CCR1016-12S-1S+ Mükemmel 16 Core Tilera CPU ile yüksek kapasiteli endüstriyel sınıf Router / Firewall / Hotspot Gateway 'dır ..

Cloud Core Ailesindeki tüm ürünlerde En az 1 Mpps ( Milyon Paket Saniye ) desteği bulunmaktadır.

Bu model 12 SFP portu ve 10G bağlantısı için tek SFP + bağlantı noktasına sahiptir.1U raf alanı kullanmaktadır. Üzerinde seri konsol portu, LCD dokunmatik ekranı ve USB bağlantı noktası bulunmaktadır.

Tüm Mikrotik ürünlerinde olduğu gibi USB Portunu, 3G/4G Modemleri bağlayarak yedek hat , uzaktan erişim ve denetim için kullanabilirsiniz.

CCR1016-12S-1S+ yedekli güç kaynağı ve bir adet RJ45 SFP 10/100 / 1000M bakır modülü ile birlikte gelir.

Mikrotik'i yönlendirici (Router) olarak kullanabilirsiniz.Basit ara yüzü ile static router kurallarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.Web sitelerini ziyaret ederken birinci modemi, e-posta hesabınıza bakarken ise ikinci modemi kullanabilirsiniz.

Mikrotik'i Bandwidth Manager (Bant Genişliği Yönetimi) olarak kullanabilir.Ağınızdaki belli bir makineyi veya belli bir ip bloğunda bulunan makinelerin trafiğini kısabilir,bloklayabilir ağınızı daha düzenli hale getirebilirisiniz.

Mikrotik'i Güvenlik Duvarı (Firewall) olarak kullanabilirsiniz.Belli portları ve belli protokolleri kısıtlayabilir.Ağınızı ayrıntılı analiz edebilir gelen giden bağlantıları görüp, yönlendirip, bloklayabilirsiniz.

HotSpot Gateway olarak kullanılabilir. Bulunduğunuz Local Network içersinde kullanıcı tanımlamaları yaparak user namebazında kısıtlamalar yada yetkiler atanabilir.

VPN (Virtual Private Network) uygulamaların da VPN Server olarak kullanabilirsiniz.

Mikrotik ile BGP yapabilir ağınızda en alt seviye yönetime sahip olabilirsiniz.

Traffic Monitor ve Kullanıcı LoglamaAğınızdaki tüm trafiği tüm protokollerle birlikte izleyip 5651 yasasına uygun şekilde loglayabilirsiniz.

Dial-in ve Dial-out server olarak kullanabilir. Dial-Up hizmeti verebilirsiniz.

PPP, PPoE, PPPoA server ve client ile adsl ağlarına bağlanabilir. Mikrotiğinize adsl ipsi aldırtabilirsiniz.

Load Balancing ile Biden fazla adsl hattınızı aynı anda yönetip kullanabilirsiniz.

Proxy server olarak kullanabilirsiniz. Mikrotiğin Web-Proxy, Proxy Cache özellikleri ile içeriği yönetebilirsiniz. Ayrıca Transparent Proxy destekler.Reverse Proxy olarak kullanılabilir olması, firewall üzerinden Transparan olarak çalışarakkullanıcılara herhangi bir işlem gerektirmeden trafikleri yönetmesi ve oldukça rahat yönetilebilen içerik filtreleme özellikleri sayesinde ofis ve internet cafelerin kullanımında ciddi rahatlıklar sağlayabilir. Hatta bu konuda Web Server Load Balancing gibi işlemleride aynı uygulamadanyapabilmektesiniz.

DHCP ile ağınızdaki IP yönetimini tamamen mikrotiğe verebilirsiniz. MAC adresi tabanlı filitreleme ve erişim denetlemeleri yapabilirsiniz.

DNS server olarak kullanabilirsiniz.

SDSL Single Line DSL hizmetlerini destekler.

Voice Over IP (VoIP) desteği sayesinde bilgisayardan bilgisayar veya bilgisayardan telefona bağlantı sağlayabilirsiniz.

VLAN Trunking Protocol (VTP) Vlan Networks oluşturarak ağınızı genişletmenize olanak sağlarBu saydığımız işlemler en çok kullanılan işlemlerden bazıları bunların dışında sayamadığımız bir çok işlemi yapmak ve çoklu kullanıcı desteği yönetimi ile erişim denetleyicisi kullanmanız için sizi bekliyor.

SEPET
Ürün Adı Adet Fiyatı